KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15636085

nr 1563 6085

Marianne Lundblad

(f. 1930), Sverige

Oljemålning, Skärgård. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 66x78 cm

Marianne Lundblad, svensk bildkonstnär och skulptör född i Västerås 1930.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 11 september 2023
kl 20:06:00

  • 11 sep

Specialauktion Marianne Lundblad

Läs mer om Specialauktion Marianne Lundblad

Marianne Lundblad

Läs mer om Marianne Lundblad